Olimpiady (lata 2012-1974)

 

2012/2013

 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej

Sylwia Polak (III f) – laureatka etapu centralnego – opiekun Sławomir Rogucki

Jakub Falicki (III f) – finalista etapu centralnego – opiekun Sławomir Rogucki

 

2011/2012

 

XXV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Andrzej Zera (III b) – laureat etapu centralnego - opiekun - Danuta Rentflejsz

 

VII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Andrzej Zera – laureat opiekun - Sławomir Rogucki

 

XLI Olimpiada Biologiczna

Adriana Durczak (IIIh) – finalistka etapu centralnego wyróżnienie za pracę badawczą/ opiekun - Lidia Dubaj

 

XXXVIII Olimpiady Geograficznej

Łukasz Skibiński (IIIi) – finalista etapu centralnego opiekun - Marta Klasura

 

XIV Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawie

Małgorzata Zdunek (IIF) – laureatka – opiekun - Sławomir Rogucki

 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

Małgorzata Zdunek (IIf) – finalistka opiekun - Sławomir Rogucki

 

Olimpiady Wiedzy o Integracji Europejskiej

Sylwia Polak (II f) – finalistka

 

2010/2011

 

XXIV Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

Andrzej Zera (II b) – laureat etapu centralnego opiekun - Danuta Rentflejsz

 

52. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Dominik Alot (I f) – finalista etapu centralnego opiekun - Sławomir  Rogucki

 

Olimpiada Biologiczna

Tomasz Lis (III h) – finalista etapu centralnego opiekun - Lidia Dubaj

 

2009/2010

 

Języka rosyjskiego 

Dominika Dolińska- finalistka opiekun –  Bożena Czupryńska

 

Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Patryk Dąbrowski – finalista - opiekun – Sławomir Rogucki

 

Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX1939r

Aleksandra Kapica  - finalistka opiekun – Grażyna Kieres

 

2008/2009

 

Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX1939r

Sebastian Zygmuntowicz – finalista – opiekun p. Grażyna Kieres

 

2007/2008

 

XXXIV Olimpiada Języka Rosyjskiego

Jan Bławucki – opiekun Bożena Czupryńska

 

Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r.

Karolina Gawron – finalistka – opiekun Grażyna Kieres

 

2006/2007

 

XXXIII Olimpiada Historyczna

Marcin Wierzchoś – finalista – opiekun Sławomir Rogucki

 

2005/2006

 

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Sebastian Polak – finalista – opiekun Sławomir Rogucki

 

Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r.

Judyta Walczuk – finalistka – opiekun Grażyna Kieres

 

2004/2005

 

Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r.

Jacek Łobodziński – laureat – opiekun Elżbieta Tołyż

Łukasz Skibiński – laureat – opiekun Grażyna Kieres

 

2003/2004

 

Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r.

Monika Dobrowolska – laureatka, Magdalena Babicz – laureatka, Łukasz Kwiatoń – laureat, Monika Filipczuk – finalistka, Marta Mikulska – finalistka – opiekun Grażyna Kieres

Katarzyna Masłowska – finalistka – opiekun Elżbieta Tołyż

 

2002/2003

 

Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r.

Ewa Marciniak – laureatka, Karolina Kończyńska – laureatka, Milena Kozak - finalistka– opiekun Grażyna Kieres

 

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Łukasz Kwiatkowski – finalista – opiekun Dariusz Kulik

 

2001/2002

 

Olimpiada „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r.

Aleksandra Młynarczyk – laureatka – opiekun Grażyna Kieres

Anna Milicka – Finalistka – opiekun Elżbieta Tołyż

Kinga Hopaluk – finalistka – opiekun Grażyna  Kieres

 

Olimpiada Języka Niemieckiego

Justyna Plizga - finalistka – opiekun Alicja Haponiuk

 

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Justyna Plizga – finalistka – opiekun Joanna Rybińska

 

2000/2001

 

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Grzegorz Pawluk – laureat – opiekun Dariusz Kulik

 

1999/2000

 

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Anna Rusinek – finalistka

 

1998/1999

 

Olimpiada Geograficzna i Neutologiczna

Michał Bobczuk - finalista – opiekun Dariusz Kulik

 

Olimpiada Biologiczna

Wojciech Sołtys – finalista – opiekun Grażyna Mojsym

 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o AIDS

Sebastian Prościński – zwycięzca opiekun Janina Pawelec

1997/1998

 

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Michał Rusak – opiekun Marek Warda

 

1996/1997

 

Olimpiada Geograficzna i Neutologiczna

Krzysztof Dąbrowski, Jacek Dobrowolski – opiekun Dariusz Kulik

 

1995/1996

 

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Arkadiusz Bochen – opiekun Grażyna Mojsym

 

1994/1995

 

Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu

Agnieszka Iwanicka – opiekun Lidia Dubaj

 

Olimpiada Historyczna

Norbert Niemczyk – finalista – opiekun Elżbieta Tołyż

 

1992/1993

 

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Izabela Mazurkiewicz – opiekun Anna Popielewicz

 

Olimpiada Ekologiczna

Edyta Warzecha – finalistka – opiekun Lidia Dubaj

 

1991/1992

 

Olimpiada Neutologiczna

Robert Kostecki – opiekun Alicja Węcławik

 

1990/1991

 

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Joanna Bobel – opiekun Bożena Czupryńska

 

1989/1990

 

Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu

Andrzej Martyniuk – opiekun Teresa Sztanke

 

1988/1989

 

Olimpiada Wiedzy Społeczno-Prawnej

Anna Misiorowska, Anna Zając – opiekun Grażyna Kieres

 

Olimpiada Geograficzna

Krzysztof Mucha – opiekun Alicja Węcławik

Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu

Andrzej Wawrzyszczuk – opiekun Teresa Sztanke

 

Olimpiada Filozoficzna

Anna Kalenik – opiekun Grazyna Kieres

 

Olimpiada Wiedzy o Partii

Jarosław Misiak – opiekun Izabela Sadowska

 

1987/1988

 

Olimpiada Wiedzy Społeczno-Prawnej

Anna Misiorowska – opiekun Grażyna Kieres

Olimpiada Geograficzna

Józef Wójcik – opiekun Alicja Węcławik

 

Olimpiada Wiedzy Społeczno-Politycznej

Jarosław Misiak – opiekun Izabela Sadowska

 

Olimpiada Astronomiczna

Robert Prus – opiekun Janusz Smaga

 

Olimpiada Artystyczna

Iwona Grabowska – opiekun Roman Radzięciak

Olimpiada Ekologiczna

Sławomir Drygiel – opiekun Izabela Sadowska

 

1986/1987

 

Olimpiada Geograficzna

Dariusz Kulik – opiekun Alicja Węcławik

 

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Anna Winiarczyk – opiekun Bożena Czupryńska

 

Olimpiada Artystyczna

Beata Raniewicz –opiekun Roman Radzięciak

 

1985/1986

 

Olimpiada geograficzna

Piotr Zdrojko – opiekun Alicja Węcławik

Olimpiada Artstyczna

Ewa Rzeczycka – opiekun Roman Radzięciak

 

Olimpiada Wiedzy Społeczno-Prawnej

Marzena Barańska, Iwona Szukwiec

Ewa Rzerzycka – opiekun Grażyna Kieres

 

Olimpiada Języka Łacińskiego

Ewa Rzerzycka – opiekun Teresa Sztanke

 

1984/1985

 

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Maria Janiuk – opiekun Kazimierz Kryśko

 

Olimpiada Artystyczna

Ewa Rzeczycka, Iwona Szukwiec – opiekun Roman Radzięciak

 

1983/1984

 

Olimpiada Historyczna

Monika Szczerbacz – opiekun Grażyna Kieres

 

Olimpiada Artystyczna

Małgorzata Kuryło, Barbara Sobczak – opiekun Roman Radzięciak

 

1982/1983

 

Olimpiada Geograficzna

Radosław Dobrowolski – opiekun Alicja Węcławik

 

1981/1982

 

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Tadeusz Paszko – opiekun Izabela Sadowska

 

1980/1981

 

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Irena Szymańska, Dorota Kasperek – opiekun Krystyna Gryc

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Tadeusz Paszko – opiekun Izabela Sadowska

 

Olimpiada Biologiczna

Grażyna Nikodem, Teresa Głusiec – opiekun Lidia Dubaj

 

Olimpiada o Zdrowiu

Tadeusz Paszko – opiekun Teresa Sztanke

 

1979/1980

 

Olimpiada Geograficzna

Zdzisław Herbut – opiekun Alicja Węcławik

 

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Tadeusz Paszko – opiekun Izabela Sadowska

 

1978/1979

 

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Ryszard Ferenc – opiekun Franciszek Kurek

Krzysztof Ostrowski – opiekun Franciszek Kurek

 

1977/1978

 

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Ryszard Ferenc – opiekun Franciszek Kurek

Wiesława Grzywna

 

1976/1977

 

Olimpiada Wiedzy o Historii Sztuki

Wiesława Stachel

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Radosław Muniak – opiekunowie: Izabela sadowska, Franciszek Kurek

 

1975/1976

 

Olimpiada Biologiczna

Stefan Tarasiuk – opiekun Stanisław Tarasiuk

Wojciech Kurek – opiekun Stanisław Żuk

 

Olimpiada Geograficzna

Izabela Olszak – opiekun Alicja Węcławik

 

Olimpiada Fizyczna

Edward Pilipczuk – opiekun Alina Stecko

Mirosław Wieczorek – opiekun Alicja Stecko

 

Olimpiada Astronomiczna

Edward Pilipczuk – opiekun Janusz Smaga

 

1973/1974

 

Olimpiada Biologiczna

Sławomir Fik – opiekun Stanisław Tarasiuk

 

Znajdź nas na...

Przydatne linki

Realizacja projektu pn. "Karta Szkolna BZ WBK".

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie a Miastem Chełm.

Logowanie
Współpraca